Odborné a poradenské služby
Miroslav Babinský
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
- Obec
- Devičie
- Od roku
- 2007
- IČO
- 43 830 048
Miroslav Babinský
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 962 65 Devičie
- Na trhu od
- 1. novembra 2007
- IČO
- 43 830 048
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 70.20)
- Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Podnikanie v číslach
- 18
- rokov na trhu
- 2007
- rok vzniku
- 14
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Miroslav Babinský
Miroslav Babinský – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Devičie. Podniká od 1. novembra 2007.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia“ (70.20). Predmet podnikania tvorí 14 položiek, napríklad ekonomické a obchodné poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti, podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti a sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Miroslav Babinský
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 43 830 048
- Dátum vzniku
- 1. novembra 2007
- Miesto podnikania
- 962 65 Devičie
- Živnostenský register
- Okresný úrad Zvolen, vložka č. 110-173117
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 70.20)
- Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Miroslav Babinský zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 14 položiek.
-
Ekonomické a obchodné poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti
-
Podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti
-
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a sluužieb v rozsahu voľnej živnosti
-
Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
-
Spracovanie projektov pre čerpanie prostriedkov zo štrukturálnych fondov EÚ v rozsahu voľnej živnosti
-
Lektorská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
Zobraziť všetkých 14 položiek predmetu činnosti
- Ekonomické a obchodné poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti
- Podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a sluužieb v rozsahu voľnej živnosti
- Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
- Spracovanie projektov pre čerpanie prostriedkov zo štrukturálnych fondov EÚ v rozsahu voľnej živnosti
- Lektorská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
- Bstarávateľská činnosť spojené s prenájmom a správou nehnuteľností
- Ubytovacie služby v rozsahu voľnej živnosti
- Administratívne práce
- Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Miroslav Babinský?
Miesto podnikania je v obci 962 65 Devičie.
Čím sa Miroslav Babinský zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia“ (70.20). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: ekonomické a obchodné poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti; podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť).
Aké je IČO – Miroslav Babinský?
IČO je 43 830 048.
Odkedy podniká Miroslav Babinský?
Podnikanie začalo 1. novembra 2007. Na trhu pôsobí 18 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.